Roditeljski sestanki in popoldanske govorilne ure bodo na posameznih enotah naše šole po določenem razporedu. Z vsakim učiteljem se bo možno pogovoriti tudi v času dopoldanskih govorilnih ur, ki jih ima vsak učitelj v svojem urniku enkrat tedensko.

Razpored:

 

 

Roditeljski sestanki


 

1. roditeljski sestanek

Prvi razred
četrtek, 31. 8. 2023, ob 17.00:
Dislocirana enota Adamičeva,
Podružnična šola Št. Jurij,
Podružnična šola Žalna.

petek, 1. 9. 2023
Podružnična šola Kopanj, po sprejemu prvošolcev.

DE Adamičeva
2. razred: ponedeljek, 4. 9. 2023, ob 16.30
3. razred: ponedeljek, 4. 9. 2023, ob 17.30

PŠ Kopanj
2., 3., 4. in 5. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 17.00

PŠ Št. Jurij
2. in 3. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 17.00
4. in 5. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 18.00

PŠ Žalna
2. in 3. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 17.00
4. in 5. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 18.00

ME Tovarniška
4. in 5. razred: torek, 12. 9. 2023, ob 17.00
6. in 7. razred: torek, 12 .9. 2023, ob 16.30
8. in 9. razred: torek, 12. 9. 2023, ob 18.00


2. roditeljski sestanek (okvirni termini)

DE Adamičeva
1. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 16.30
2. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 16.30
3. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 17.00

PŠ Kopanj, PŠ Št. Jurij, PŠ Žalna
1., 2. in 3. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 16.30
4. in 5. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 18.00

ME Tovarniška
4. in 5. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 16.30
6. razred:  sreda, 7. 2. 2024 ob 17.00 uri

7. razred: torek, 13. 2. 2024, ob 16.30

8. in 9. razred: torek, 13. 2. 2024, ob 17.30


3. roditeljski sestanek

Skliče ga razrednik glede na vsebino (šola v naravi, tabor, poklicno usmerjanje ipd.).


 

 

Popoldanske govorilne ure 

Razredna stopnja (17.00–18.30) Predmetna stopnja (17.00–18.30)
Ponedeljek, 9. 10. 2023 Torek, 10. 10. 2023
Ponedeljek, 13. 11. 2023 Torek, 14. 11. 2023
Ponedeljek, 11. 12. 2023: Torek, 12. 12. 2023
Ponedeljek, 8. 1. 2024 Torek, 9. 1. 2024
Ponedeljek, 11. 3. 2024 Torek, 12. 3. 2024
Ponedeljek, 8. 4. 2024 Torek, 9. 4. 2024
Ponedeljek, 13. 5. 2024 Torek, 14. 5. 2024

Strokovna delavka Marta Steklasa je na voljo za govorilne ure od 17.45 do 18.30.

 

 

Kontaktni podatki in lokacije popoldanskih GU strokovnih delavcev

  • T: ME Tovarniška
  • A: DE Adamičeva
  • J: PŠ Št. Jurij
  • Ž: PŠ Žalna
  • K: PŠ Kopanj
PriimekImeE-poštni naslovTAJŽK
BagonŠpelaspela.bagon(at)oslag.siT
BašeljNikanika.baselj(at)oslag.siT
BenedikSabinasabina.benedik(at)oslag.siT
Bižal RogalePetrapetra.bizalrogale(at)oslag.siT
BolkovičAndrejaandreja.bolkovic(at)oslag.siA
BrezigarBarbarabarbara.brezigar(at)oslag.siA
BročičSarasara.brocic(at)oslag.siA
ČepeLidijalidija.cepe(at)oslag.siK
ČerneAlenkaalenka.cerne@oslag.si
ČerneMihamiha.cerne@oslag.siA
DaugulIrenairena.daugul@oslag.siT
DivjakVeronikaveronika.divjak@oslag.si
DušaBožaboza.dusa(at)oslag.siJ
ErjavecSabinasabina.erjavec(at)oslag.siT
ErjavecStanislavastanislava.erjavec(at)oslag.siŽ
Erjavec MihovecMatejamateja.erjavecmihovec(at)oslag.siŽ
Gabrijel CotičBarbkabarbka.gabrijelcotic(at)oslag.siT
GalliTanjatanja.galli(at)oslag.siA
Gazi LeganAlenkaalenka.gazilegan(at)oslag.siJ
GjerkešMatejkamatejka.gjerkes(at)oslag.siT
GrudenKristinakristina.gruden(at)oslag.si
HaszlakiewiczTanjatanja.haszlakiewicz(at)oslag.siT
Helbel ŽižmundSašasasa.helbel-zizmund@oslag.siŽ
HlupičUrškaurska-hlupic@oslag.si
HočevarKlavdijaklavdija.hocevar(at)oslag.siT
HorvatičekDitadita.horvaticek(at)oslag.siT
HotkoMancamanca.hotko@oslag.siT
IlievskaMarijamarija.ilievska@oslag.siA
IskraDianadiana.iskra@oslag.siT
Jazbec Teatea.jazbec@oslag.siT
JazbinšekKatarinakatarina.jazbinsek1(at)oslag.siT
KaduncTadejatadeja.kadunc@oslag.siJ
Babič KaibaMajdamajda.babic-kaiba@oslag.siJ
KanižarMarjetamarjeta.kanizar(at)oslag.siŽ
KastelecNastjanastja.kastelec@oslag.siA
KastelicMelitamelita.kastelic(at)oslag.siT
KastelicSašasasa.kastelic(at)oslag.siA
KekDašadasa.kek(at)oslag.siT
KovačevičBlažblaz.kovacevic(at)oslag.siŽ
KlančarŠpelaspela.klancar(at)oslag.siT
KlincPetrapetra.klinc(at)oslag.siT
KlincKristinakristina.klinc(at)oslag.siŽ
KnezTjašatjasa.knez(at)oslag.siA
KocjančičNatašanatasa.kocjancic(at)oslag.siT
KöhlerMinkaminka.kohler@oslag.siT
KosJanajana.kos(at)oslag.siA
KovičMilošmilos.kovic@oslag.siT
KrištofNastjanastja.kristof(at)oslag.siJ
KumerMetameta.kumer(at)oslag.siJ
KumpGašpergasper.kump(at)oslag.siA
KumpŠpelaspela.kump(at)oslag.siA
Lakota BanićSarasara.lakotabanic@oslag.si
LipovšekMatjažmatjaz.lipovsek(at)oslag.siT
LovšinKajakaja.lovsin(at)oslag.siT
LulićUrškaurska.lilic@oslag.siT
Lukan SomozaLealea.lukansomoza(at)oslag.siA
LupšinaMatejamateja.lupsina(at)oslag.siT
Majzelj KraljMajamaja.majzeljkralj(at)oslag.siT
MarkovićSimonasimona.markovic(at)oslag.siK
MaroltNatašanatasa.marolt(at)oslag.siA
MartincPetrapetra.martinc(at)oslag.siA
MehleJasnajasna.mehle(at)oslag.siA
MehlinGermanagermana.mehlin(at)oslag.siT
Metelko CalderLealea.metelko-calder@oslag.siT
MišičMajamaja.misic(at)oslag.siK
MrakAnjaanja.mrak(at)oslag.siŽ
MrzeljMišamisa.mrzelj(at)oslag.siA
NovljanAndrejandrej.novljan(at)oslag.siT
NovljanJanezjanez.novljan(at)oslag.si
PeršoljaTinatina.persolja(at)oslag.siŽ
PečelinJanjajanja.pecelin(at)oslag.siŽ
PečnikJožicajozica.pecnik(at)oslag.siT
PekoljZvonkazvonka.pekolj(at)oslag.siJ
PerkoAndrejkaandrejka.perko(at)oslag.si
PeršinSimonasimona.persin(at)oslag.siA
PeterleJasminajasmina.peterle@oslag.siA
PeterlinAlenkaalenka.peterlin(at)oslag.siA
PevecSuzanasuzana.pevec(at)oslag.siT
PirnatDragicadragica.pirnat(at)oslag.siA
PlavecJurejure.plavec@oslag.siT
PogačarHelenahelena.pogacar(at)oslag.siT
PonikvarUrškaurska.ponikvar(at)oslag.siT
PotočnikSandrasandra.potocnik(at)oslag.siT
PotokarSimonasimona.potokar(at)oslag.siA
Potokar BlatnikAnaana.potokarblatnik(at)oslag.siŽ
PrimožičMariamaria.primozic@oslag.siT
RakarIrenairena.rakar(at)oslag.siŽ
Rakuš DobnikMašamasa.rakus-dobnik@oslag.siT
RodicaBarbarabarbara.rodica@oslag.siT
SeverTanjatanja.sever@oslag.si
Rozman Tanjatanja.rozman@oslag.siT
Skender ŽužekMatejamateja.skenderzuzek(at)oslag.siT
Smrekar KrmcSimonasimona.smrekar-krmc@oslag.siT
StanovnikKatarina Petrakatarinapetra.stanovnik(at)oslag.siT
SteklačičKarmenkarmen.steklacic(at)oslag.siJ
SteklasaMartamarta.steklasa(at)oslag.siT
StrojanMarkomarko.strojan(at)oslag.siT
ŠabićJasminajasmina.sabic(at)oslag.siT
ŠajnLidijalidija.sajn(at)oslag.siK
Šeme MušičPolonapolona.sememusic(at)oslag.siJ
Šetina ČožMartinamartina.setina-coz@oslag.siK
ŠivecSimonasimona.sivec@oslag.si
Škoda ŠkerjancMojcamojca.skodaskerjanc(at)oslag.siT
ŠmigalovićAmelaamela.smigalovic@oslag.si
Špan ČesenAnaana.span-cesen@oslag.siT
Šuštar MeglenAnaana.sustarmeglen@oslag.siŽ
TesovnikRomanaromana.tesovnik(at)oslag.siT
ThalerEsteraestera.thaler(at)oslag.siT
ThalerIgorigor.thaler(at)oslag.siT
TomažinJanajana.tomazin(at)oslag.siT
TomšičDejandejan.tomsic(at)oslag.siT
VeharBrunobruno.vehar(at)oslag.siT
VidicNikanika.vidic@oslag.siT
VidmarSabinasabina.vidmar(at)oslag.siT
VovkAntonelaantonela.vovk(at)oslag.siA
VrhovecDarjadarja.vrhovec(at)oslag.siJ
ZajcUrškaurska.zajc(at)oslag.siT
ZalaščekNastjanastja.zalascek2@oslag.siŽ
ZaleteljHelenahelena.zaletelj(at)oslag.siJ
Zalokar KuharHelenahelena.zalokarkuhar(at)oslag.siT
ZidarNatašanatasa.zidar(at)oslag.siJ
ZupančičMatejamateja.zupancic(at)oslag.siT
ŽerdinIrenairena.zerdin(at)oslag.siT
ŽerdinNinanina.zerdin(at)oslag.siT
ŽerdinRokrok.zerdin@oslag.siA

 

Dopoldanske govorilne ure

Staršem je tedensko omogočen stik z učitelji v času dopoldanskih govorilnih ur.

4. in 5. razredi na Tovarniški imajo malico med 9.15 in 9.35. Njihova 2. šolska ura traja od 9.35 do 10.20.

  • T: ME Tovarniška
  • A: DE Adamičeva
  • J: PŠ Št. Jurij
  • Ž: PŠ Žalna
  • K: PŠ Kopanj

Seznam dopoldanskih govorilnih ur

Bagon, Špela: T, ponedeljek, 3. šolska ura, S1-U5
Bašelj, Nika: T, četrtek 2. ura
Benedik, Sabina: T, petek, 4. šolska ura, kabinet
Bižal Rogale, Petra: T, torek, 2. šolska ura, kabinet za naravoslovje
Bolkovič, Andreja: A, torek 3. ura
Brezigar, Barbara: T, torek 4. ura
Bročič, Sara: A, četrtek 5. ura
Čepe, Lidija: K, sreda 3. ura
Duša, Boža: J, četrtek 5. ura
Erjavec Mihovec, Mateja: Ž, ponedeljek 5. ura
Erjavec, Stanislava: Ž, torek 4. ura
Gabrijel Cotič, Barbka: T, sreda, 2. šolska ura, S2-U5
Galli, Tanja: A, torek 5. ura
Gazi Legan, Alenka: J, sreda 0. ura
Giovani, Petra: A, torek 0. ura
Gjerkeš, Matejka: T, torek 3. ura
Hotko, Manca: T, torek 2. ura
Jazbec, Tea: T, petek 2. šolska ura
Hočevar, Klavdija: T, četrtek, 2. šolska ura, S2-U2
Jazbinšek, Katarina: T, četrtek 4. ura
Kastelic, Melita: T, četrtek, 5. šolska ura, P-U3
Kastelic, Saša: A, ponedeljek 6. ura
Klančar, Špela: t, torek 0. šolsko uro, P-U2
Klinc, Kristina: Ž, sreda 5. ura
Klinc, Petra: T, ponedeljek, 5. šolska ura, kabinet
Knez, Tjaša: A, četrtek 2. ura
Kocjančič, Nataša: T, sreda 2. šolska ura, zbornica
Kokalj, Neža: J, petek 4. ura
Kos, Jana: A, torek 5. ura
Krištof, Nastja: J, torek 3. ura
Kumer, Meta: J, petek 1. ura
Kump, Gašper: A, sreda 2. ura
Kump, Špela: A, ponedeljek 5. ura
Kumše, Katja: J, torek 4. ura
Kurbus, Sara: K, četrtek 4. ura
Lipovšek, Matjaž: T, sreda 6. ura
Lovšin, Kaja: T, torek 2. ura
Lupšina, Mateja: T, četrtek 1. šolska ura, S1-U2
Majzelj Kralj, Maja: A, četrtek, 2. šolska ura, zbornica
Marković, Simona: T, torek 3. ura
Marković, Simona: A, torek 3. ura
Marolt, Nataša: A, petek 4. ura
Martinc, Petra: A, ponedeljek 0. ura
Mehle, Jasna: A, torek 3. ura
Mehlin, Germana: T, torek 2. ura
Mišič, Maja: Ž, petek 3. ura
Mrak, Anja: Ž, sreda 5. ura
Mrzelj, Miša: A, sreda 2. ura
Novljan, Andrej: T, četrtek, 2. šolska ura, P- U11
Pečnik, Jožica: T, četrtek, 3. šolsko uro, S1-U1
Pekolj, Zvonka: J, ponedeljek 3. ura
Perko, Andrejka: K, sreda 5. ura
Peršin, Simona: A, četrtek 5. ura
Pevec, Suzana: T, četrtek, 6.šolska ura, P-u10
Pirnat, Dragica: A, torek 0. ura
Pogačar, Helena: T, sreda, 1. šolska ura, S2-U4
Pogorelčnik Burger, Tanja: Ž, četrtek 4. ura
Ponikvar, Urška: T, sreda 5. ura, P-K2
Primožič, Maria: T, petek 4.ura
Potokar, Simona: A, sreda 5. ura
Rakuš Dobnik, Maša: T, petek, 1. šolska ura, zbornica
Rakar, Irena: Ž, petek 4. ura
Rebič Černe, Ana: T, ponedeljek 5. šolska ura, P-U1
Rozman, Tanja: T, petek, 3. šolsko uro, zbornica
Sever, Tanja: T, ponedeljek 2.ura
Smrekar Krmc, Simona: T, sreda, 2. šolska ura, A-u5
Skender Žužek, Mateja: T, torek 3. šolska ura, kabinet športa
Stanovnik, Katarina Petra: T, torek, 3. šolska ura, P-U7
Steklačič, Karmen: J, ponedeljek 4. ura
Steklasa, Marta: T, ponedeljek 4. ura
Strojan, Marko: T, ponedeljek 4. ura
Stropnik Kunič, Nina: T, sreda 4. ura
Šabić, Jasmina: T, ponedeljek 6. ura
Šajn, Lidija: K, četrtek 4. ura
Šeme Mušič, Polona: J, četrtek 5. ura
Škoda Škerjanc, Mojca: T, sreda 3. ura
Špan Česen Ana, petek 2. šolska ura, A-U7
Šuštar Meglen, Ana: K, ponedeljek 4. ura
Šuštar Meglen, Ana: T, petek 3. ura
Šuštar Meglen, Ana: Ž, torek 5. ura
Tesovnik, Romana: T, torek 4. ura
Thaler, Estera: T, sreda 2. ura, A-U2
Thaler, Igor: T, ponedeljek, 3. ura, kabinet športa
Tomažin, Jana: T, torek 5. ura
Tomšič, Dejan: T, torek 2. ura
Traven, Maruša: J, torek 3. ura
Turk, Vida: T, petek 0. ura
Vehar, Bruno: T, sreda, 3. šolska ura, P-U5
Vrhovec, Darja: J, sreda 5. ura
Zajc, Urška: T, petek, 2. šolska ura,
P-U4
Zaletelj, Helena: J, četrtek 5. ura
Zalokar Kuhar, Helena: T, čet 2. ura
Zrimšek, Špela: Ž, ponedeljek 4. ura
Zupančič, Mateja: T, četrtek 4. šolska ura, A-U6
Žerdin, Irena: T, petek, 2.šolska ura, kabinet
Žagar, Tanja: A, četrtek 4. ura

 

Razredniki

  • T: ME Tovarniška
  • A: DE Adamičeva
  • J: PŠ Št. Jurij
  • Ž: PŠ Žalna
  • K: PŠ Kopanj

 

Seznam razrednikov in sorazrednikov za šolsko leto 2023/2024 najdete tej povezavi.