Roditeljski sestanki in popoldanske govorilne ure bodo na posameznih enotah naše šole po določenem razporedu. Z vsakim učiteljem se bo možno pogovoriti tudi v času dopoldanskih govorilnih ur, ki jih ima vsak učitelj v svojem urniku enkrat tedensko.
Razpored:
- roditeljski sestanki,
- popoldanske govorilne ure (lokacija in e-poštni naslovi učiteljev),
- dopoldanske govorilne ure (z urnikom zvonjenja),
- razredniki.
1. roditeljski sestanek
Prvi razred
četrtek, 31. 8. 2023, ob 17.00:
Dislocirana enota Adamičeva,
Podružnična šola Št. Jurij,
Podružnična šola Žalna.
petek, 1. 9. 2023
Podružnična šola Kopanj, po sprejemu prvošolcev.
DE Adamičeva
2. razred: ponedeljek, 4. 9. 2023, ob 16.30
3. razred: ponedeljek, 4. 9. 2023, ob 17.30
PŠ Kopanj
2., 3., 4. in 5. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 17.00
PŠ Št. Jurij
2. in 3. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 17.00
4. in 5. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 18.00
PŠ Žalna
2. in 3. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 17.00
4. in 5. razred: ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 18.00
ME Tovarniška
4. in 5. razred: torek, 12. 9. 2023, ob 17.00
6. in 7. razred: torek, 12 .9. 2023, ob 16.30
8. in 9. razred: torek, 12. 9. 2023, ob 18.00
2. roditeljski sestanek (okvirni termini)
DE Adamičeva
1. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 16.30
2. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 16.30
3. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 17.00
PŠ Kopanj, PŠ Št. Jurij, PŠ Žalna
1., 2. in 3. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 16.30
4. in 5. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 18.00
ME Tovarniška
4. in 5. razred: ponedeljek, 12. 2. 2024, ob 16.30
6. razred: sreda, 7. 2. 2024 ob 17.00 uri
7. razred: torek, 13. 2. 2024, ob 16.30
8. in 9. razred: torek, 13. 2. 2024, ob 17.30
3. roditeljski sestanek
Skliče ga razrednik glede na vsebino (šola v naravi, tabor, poklicno usmerjanje ipd.).
Razredna stopnja (17.00–18.30) | Predmetna stopnja (17.00–18.30) |
Ponedeljek, 9. 10. 2023 | Torek, 10. 10. 2023 |
Ponedeljek, 13. 11. 2023 | Torek, 14. 11. 2023 |
Ponedeljek, 11. 12. 2023: | Torek, 12. 12. 2023 |
Ponedeljek, 8. 1. 2024 | Torek, 9. 1. 2024 |
Ponedeljek, 11. 3. 2024 | Torek, 12. 3. 2024 |
Ponedeljek, 8. 4. 2024 | Torek, 9. 4. 2024 |
Ponedeljek, 13. 5. 2024 | Torek, 14. 5. 2024 |
Strokovna delavka Marta Steklasa je na voljo za govorilne ure od 17.45 do 18.30.
Kontaktni podatki in lokacije popoldanskih GU strokovnih delavcev
- T: ME Tovarniška
- A: DE Adamičeva
- J: PŠ Št. Jurij
- Ž: PŠ Žalna
- K: PŠ Kopanj
Priimek | Ime | E-poštni naslov | T | A | J | Ž | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bagon | Špela | spela.bagon(at)oslag.si | T | ||||
Bajc Tomšič | Monika | monika.bajc-tomsic(at)oslag.si | T | A | |||
Bašelj | Nika | nika.baselj(at)oslag.si | T | ||||
Benedik | Sabina | sabina.benedik(at)oslag.si | T | ||||
Bižal Rogale | Petra | petra.bizalrogale(at)oslag.si | T | ||||
Bolkovič | Andreja | andreja.bolkovic(at)oslag.si | A | ||||
Brezigar | Barbara | barbara.brezigar(at)oslag.si | A | ||||
Bročič | Sara | sara.brocic(at)oslag.si | A | ||||
Čepe | Lidija | lidija.cepe(at)oslag.si | K | ||||
Černe | Alenka | alenka.cerne@oslag.si | |||||
Černe | Miha | miha.cerne@oslag.si | A | ||||
Daugul | Irena | irena.daugul@oslag.si | T | ||||
Divjak | Veronika | veronika.divjak@oslag.si | |||||
Duša | Boža | boza.dusa(at)oslag.si | J | ||||
Erjavec | Sabina | sabina.erjavec(at)oslag.si | T | ||||
Erjavec | Stanislava | stanislava.erjavec(at)oslag.si | Ž | ||||
Erjavec Mihovec | Mateja | mateja.erjavecmihovec(at)oslag.si | Ž | ||||
Gabrijel Cotič | Barbka | barbka.gabrijelcotic(at)oslag.si | T | ||||
Galli | Tanja | tanja.galli(at)oslag.si | A | ||||
Gazi Legan | Alenka | alenka.gazilegan(at)oslag.si | J | ||||
Gjerkeš | Matejka | matejka.gjerkes(at)oslag.si | T | ||||
Gruden | Kristina | kristina.gruden(at)oslag.si | |||||
Haszlakiewicz | Tanja | tanja.haszlakiewicz(at)oslag.si | T | ||||
Helbel Žižmund | Saša | sasa.helbel-zizmund@oslag.si | Ž | ||||
Hlupič | Urška | urska.hlupic@oslag.si | |||||
Hočevar | Klavdija | klavdija.hocevar(at)oslag.si | T | ||||
Horvatiček | Dita | dita.horvaticek(at)oslag.si | T | ||||
Hotko | Manca | manca.hotko@oslag.si | T | ||||
Ilievska | Marija | marija.ilievska@oslag.si | A | ||||
Iskra | Diana | diana.iskra@oslag.si | T | ||||
Jazbec | Tea | tea.jazbec@oslag.si | T | ||||
Jazbinšek | Katarina | katarina.jazbinsek1(at)oslag.si | T | ||||
Kadunc | Tadeja | tadeja.kadunc@oslag.si | J | ||||
Babič Kaiba | Majda | majda.babic-kaiba@oslag.si | J | ||||
Kanižar | Marjeta | marjeta.kanizar(at)oslag.si | Ž | ||||
Kastelec | Nastja | nastja.kastelec@oslag.si | A | ||||
Kastelic | Melita | melita.kastelic(at)oslag.si | T | ||||
Kastelic | Saša | sasa.kastelic(at)oslag.si | A | ||||
Kek | Daša | dasa.kek(at)oslag.si | T | ||||
Kovačevič | Blaž | blaz.kovacevic(at)oslag.si | Ž | ||||
Klančar | Špela | spela.klancar(at)oslag.si | T | ||||
Klinc | Petra | petra.klinc(at)oslag.si | T | ||||
Klinc | Kristina | kristina.klinc(at)oslag.si | Ž | ||||
Knez | Tjaša | tjasa.knez(at)oslag.si | A | ||||
Kocjančič | Nataša | natasa.kocjancic(at)oslag.si | T | ||||
Köhler | Minka | minka.kohler@oslag.si | T | ||||
Kos | Jana | jana.kos(at)oslag.si | A | ||||
Kovič | Miloš | milos.kovic@oslag.si | T | ||||
Krištof | Nastja | nastja.kristof(at)oslag.si | J | ||||
Kumer | Meta | meta.kumer(at)oslag.si | J | ||||
Kump | Gašper | gasper.kump(at)oslag.si | A | ||||
Kump | Špela | spela.kump(at)oslag.si | A | ||||
Lakota Banić | Sara | sara.lakotabanic@oslag.si | |||||
Lipovšek | Matjaž | matjaz.lipovsek(at)oslag.si | T | ||||
Lovšin | Kaja | kaja.lovsin(at)oslag.si | T | ||||
Lulić | Urška | urska.lilic@oslag.si | T | ||||
Lukan Somoza | Lea | lea.lukansomoza(at)oslag.si | A | ||||
Lupšina | Mateja | mateja.lupsina(at)oslag.si | T | ||||
Majzelj Kralj | Maja | maja.majzeljkralj(at)oslag.si | T | ||||
Marković | Simona | simona.markovic(at)oslag.si | K | ||||
Marolt | Nataša | natasa.marolt(at)oslag.si | A | ||||
Martinc | Petra | petra.martinc(at)oslag.si | A | ||||
Mehle | Jasna | jasna.mehle(at)oslag.si | A | ||||
Mehlin | Germana | germana.mehlin(at)oslag.si | T | ||||
Metelko Calder | Lea | lea.metelko-calder@oslag.si | T | ||||
Mišič | Maja | maja.misic(at)oslag.si | K | ||||
Mrak | Anja | anja.mrak(at)oslag.si | Ž | ||||
Mrzelj | Miša | misa.mrzelj(at)oslag.si | A | ||||
Novljan | Andrej | andrej.novljan(at)oslag.si | T | ||||
Novljan | Janez | janez.novljan(at)oslag.si | |||||
Peršolja | Tina | tina.persolja(at)oslag.si | Ž | ||||
Pečelin | Janja | janja.pecelin(at)oslag.si | Ž | ||||
Pečnik | Jožica | jozica.pecnik(at)oslag.si | T | ||||
Pekolj | Zvonka | zvonka.pekolj(at)oslag.si | J | ||||
Perko | Andrejka | andrejka.perko(at)oslag.si | |||||
Peršin | Simona | simona.persin(at)oslag.si | A | ||||
Peterle | Jasmina | jasmina.peterle@oslag.si | A | ||||
Peterlin | Alenka | alenka.peterlin(at)oslag.si | A | ||||
Pevec | Suzana | suzana.pevec(at)oslag.si | T | ||||
Pirnat | Dragica | dragica.pirnat(at)oslag.si | A | ||||
Plavec | Jure | jure.plavec@oslag.si | T | ||||
Pogačar | Helena | helena.pogacar(at)oslag.si | T | ||||
Ponikvar | Urška | urska.ponikvar(at)oslag.si | T | ||||
Potočnik | Sandra | sandra.potocnik(at)oslag.si | T | ||||
Potokar | Simona | simona.potokar(at)oslag.si | A | ||||
Potokar Blatnik | Ana | ana.potokarblatnik(at)oslag.si | Ž | ||||
Primožič | Maria | maria.primozic@oslag.si | T | ||||
Rakar | Irena | irena.rakar(at)oslag.si | Ž | ||||
Rakuš Dobnik | Maša | masa.rakus-dobnik@oslag.si | T | ||||
Rodica | Barbara | barbara.rodica@oslag.si | T | ||||
Sever | Tanja | tanja.sever@oslag.si | |||||
Rozman | Tanja | tanja.rozman@oslag.si | T | ||||
Skender Žužek | Mateja | mateja.skenderzuzek(at)oslag.si | T | ||||
Smrekar Krmc | Simona | simona.smrekar-krmc@oslag.si | T | ||||
Stanovnik | Katarina Petra | katarinapetra.stanovnik(at)oslag.si | T | ||||
Steklačič | Karmen | karmen.steklacic(at)oslag.si | J | ||||
Steklasa | Marta | marta.steklasa(at)oslag.si | T | ||||
Strojan | Marko | marko.strojan(at)oslag.si | T | ||||
Šabić | Jasmina | jasmina.sabic(at)oslag.si | T | ||||
Šajn | Lidija | lidija.sajn(at)oslag.si | K | ||||
Šeme Mušič | Polona | polona.sememusic(at)oslag.si | J | ||||
Šetina Čož | Martina | martina.setina-coz@oslag.si | K | ||||
Šivec | Simona | simona.sivec@oslag.si | |||||
Škoda Škerjanc | Mojca | mojca.skodaskerjanc(at)oslag.si | T | ||||
Šmigalović | Amela | amela.smigalovic@oslag.si | |||||
Špan Česen | Ana | ana.span-cesen@oslag.si | T | ||||
Šuštar Meglen | Ana | ana.sustarmeglen@oslag.si | Ž | ||||
Tesovnik | Romana | romana.tesovnik(at)oslag.si | T | ||||
Thaler | Estera | estera.thaler(at)oslag.si | T | ||||
Thaler | Igor | igor.thaler(at)oslag.si | T | ||||
Tomažin | Jana | jana.tomazin(at)oslag.si | T | ||||
Tomšič | Dejan | dejan.tomsic(at)oslag.si | T | ||||
Vehar | Bruno | bruno.vehar(at)oslag.si | T | ||||
Vidic | Nika | nika.vidic@oslag.si | T | ||||
Vidmar | Sabina | sabina.vidmar(at)oslag.si | T | ||||
Vovk | Antonela | antonela.vovk(at)oslag.si | A | ||||
Vrhovec | Darja | darja.vrhovec(at)oslag.si | J | ||||
Zajc | Urška | urska.zajc(at)oslag.si | T | ||||
Zalašček | Nastja | nastja.zalascek2@oslag.si | Ž | ||||
Zaletelj | Helena | helena.zaletelj(at)oslag.si | J | ||||
Zalokar Kuhar | Helena | helena.zalokarkuhar(at)oslag.si | T | ||||
Zidar | Nataša | natasa.zidar(at)oslag.si | J | ||||
Zupančič | Mateja | mateja.zupancic(at)oslag.si | T | ||||
Žerdin | Irena | irena.zerdin(at)oslag.si | T | ||||
Žerdin | Nina | nina.zerdin(at)oslag.si | T | ||||
Žerdin | Rok | rok.zerdin@oslag.si | A |
Staršem je tedensko omogočen stik z učitelji v času dopoldanskih govorilnih ur.
4. in 5. razredi na Tovarniški imajo malico med 9.15 in 9.35. Njihova 2. šolska ura traja od 9.35 do 10.20.
- T: ME Tovarniška
- A: DE Adamičeva
- J: PŠ Št. Jurij
- Ž: PŠ Žalna
- K: PŠ Kopanj
Seznam dopoldanskih govorilnih ur
Bagon, Špela: T, ponedeljek, 3. šolska ura, S1-U5 |
---|
Bašelj, Nika: T, sreda 1. ura |
Benedik, Sabina: T, petek, 4. šolska ura, kabinet |
Bižal Rogale, Petra: T, torek, 2. šolska ura, kabinet za naravoslovje |
Bolkovič, Andreja: A, torek 3. ura |
Brezigar, Barbara: T, torek 4. ura |
Bročič, Sara: A, četrtek 5. ura |
Čepe, Lidija: K, sreda 3. ura |
Duša, Boža: J, četrtek 5. ura |
Erjavec Mihovec, Mateja: Ž, ponedeljek 5. ura |
Erjavec, Stanislava: Ž, torek 4. ura |
Gabrijel Cotič, Barbka: T, sreda, 2. šolska ura, S2-U5 |
Galli, Tanja: A, torek 5. ura |
Gazi Legan, Alenka: J, sreda 0. ura |
Giovani, Petra: A, torek 0. ura |
Gjerkeš, Matejka: T, torek 3. ura |
Hotko, Manca: T, torek 2. ura |
Jazbec, Tea: T, petek 2. šolska ura |
Hočevar, Klavdija: T, četrtek, 2. šolska ura, S2-U2 |
Jazbinšek, Katarina: T, četrtek 4. ura |
Kastelic, Melita: T, četrtek, 5. šolska ura, P-U3 |
Kastelic, Saša: A, ponedeljek 6. ura |
Klančar, Špela: t, torek 0. šolsko uro, P-U2 |
Klinc, Kristina: Ž, sreda 5. ura |
Klinc, Petra: T, ponedeljek, 5. šolska ura, kabinet |
Knez, Tjaša: A, četrtek 2. ura |
Kocjančič, Nataša: T, sreda 2. šolska ura, zbornica |
Kokalj, Neža: J, petek 4. ura |
Kos, Jana: A, torek 5. ura |
Krištof, Nastja: J, torek 3. ura |
Kumer, Meta: J, petek 1. ura |
Kump, Gašper: A, sreda 2. ura |
Kump, Špela: A, ponedeljek 5. ura |
Kumše, Katja: J, torek 4. ura |
Kurbus, Sara: K, četrtek 4. ura |
Lipovšek, Matjaž: T, sreda 6. ura |
Lovšin, Kaja: T, torek 2. ura |
Lupšina, Mateja: T, četrtek 1. šolska ura, S1-U2 |
Majzelj Kralj, Maja: A, četrtek, 2. šolska ura, zbornica |
Marković, Simona: T, torek 3. ura |
Marković, Simona: A, torek 3. ura |
Marolt, Nataša: A, petek 4. ura |
Martinc, Petra: A, ponedeljek 0. ura |
Mehle, Jasna: A, torek 3. ura |
Mehlin, Germana: T, torek 2. ura |
Mišič, Maja: Ž, petek 3. ura |
Mrak, Anja: Ž, sreda 5. ura |
Mrzelj, Miša: A, sreda 2. ura |
Novljan, Andrej: T, četrtek, 2. šolska ura, P- U11 |
Pečnik, Jožica: T, četrtek, 3. šolsko uro, S1-U1 |
Pekolj, Zvonka: J, ponedeljek 3. ura |
Perko, Andrejka: K, sreda 5. ura |
Peršin, Simona: A, četrtek 5. ura |
Pevec, Suzana: T, četrtek, 6.šolska ura, P-u10 |
Pirnat, Dragica: A, torek 0. ura |
Pogačar, Helena: T, sreda, 1. šolska ura, S2-U4 |
Pogorelčnik Burger, Tanja: Ž, četrtek 4. ura |
Ponikvar, Urška: T, ponedeljek 2. ura, P-K2 |
Primožič, Maria: T, petek 4.ura |
Potokar, Simona: A, četrtek 4. ura |
Rakuš Dobnik, Maša: T, petek, 1. šolska ura, zbornica |
Rakar, Irena: Ž, petek 4. ura |
Rebič Černe, Ana: T, ponedeljek 5. šolska ura, P-U1 |
Rozman, Tanja: T, petek, 3. šolsko uro, zbornica |
Sever, Tanja: T, ponedeljek 2.ura |
Smrekar Krmc, Simona: T, sreda, 2. šolska ura, A-u5 |
Skender Žužek, Mateja: T, torek 3. šolska ura, kabinet športa |
Stanovnik, Katarina Petra: T, torek, 3. šolska ura, P-U7 |
Steklačič, Karmen: J, ponedeljek 4. ura |
Steklasa, Marta: T, ponedeljek 4. ura |
Strojan, Marko: T, ponedeljek 4. ura |
Stropnik Kunič, Nina: T, sreda 4. ura |
Šabić, Jasmina: T, ponedeljek 6. ura |
Šajn, Lidija: K, četrtek 4. ura |
Šeme Mušič, Polona: J, četrtek 5. ura |
Škoda Škerjanc, Mojca: T, petek 3. ura |
Špan Česen Ana, petek 2. šolska ura, A-U7 |
Šuštar Meglen, Ana: K, ponedeljek 4. ura |
Šuštar Meglen, Ana: T, petek 3. ura |
Šuštar Meglen, Ana: Ž, torek 5. ura |
Tesovnik, Romana: T, torek 4. ura |
Thaler, Estera: T, sreda 2. ura, A-U2 |
Thaler, Igor: T, ponedeljek, 3. ura, kabinet športa |
Tomažin, Jana: T, torek 5. ura |
Tomšič, Dejan: T, torek 2. ura |
Traven, Maruša: J, torek 3. ura |
Turk, Vida: T, petek 0. ura |
Vehar, Bruno: T, sreda, 3. šolska ura, P-U5 |
Vrhovec, Darja: J, sreda 5. ura |
Zajc, Urška: T, petek, 2. šolska ura, P-U4 |
Zaletelj, Helena: J, četrtek 5. ura |
Zalokar Kuhar, Helena: T, čet 2. ura |
Zrimšek, Špela: Ž, ponedeljek 4. ura |
Zupančič, Mateja: T, četrtek 4. šolska ura, A-U6 |
Žerdin, Irena: T, petek, 2.šolska ura, kabinet |
Žagar, Tanja: A, četrtek 4. ura |
- T: ME Tovarniška
- A: DE Adamičeva
- J: PŠ Št. Jurij
- Ž: PŠ Žalna
- K: PŠ Kopanj
Seznam razrednikov in sorazrednikov za šolsko leto 2023/2024 najdete tej povezavi.