Vizitka šole

Uradni naziv: Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje

Skrajšani naziv: OŠ LA Grosuplje

Naslov: Tovarniška cesta 14, 1290 Grosuplje

Transakcijski račun: 01232-6030651472

E-poštni naslov: lag.osljlag(at)guest.arnes.si


Vodstvo šole

Ravnateljica: Janja Zupančič, 01 7888 801, janja.zupancic(at)oslag.si

Pomočnice ravnateljice:

  • Brigita Gregorčič Lenarčič, 01 7888 805, brigita.gregorciclenarcic(at)oslag.si
  • Alenka Zabukovec, 051 863 354, alenka.zabukovec(at)oslag.si
  • Andreja Zupančič Kojić, 051 376 280, andreja.zupancickojic(at)oslag.si
  • Darja Krivec,  01 7888 805, darja.krivec(at)oslag.si
  • Tanja Pogorelčnik Burger, 01 7888 811, tanja.pogorelcnikburger(at)oslag.si

Tajništvo: Nina Rahne Burgar, 01 7888 800, tajnistvo(at)oslag.si

Fax: 01 7888 804

Knjigovodstvo: Teja Kljun, 01 7888 809, knjigovodstvo(at)oslag.si

Računovodstvo: Darja Mišmaš, 01 7888 810, racunovodstvo(at)oslag.si

Šolska prehrana (odjava/prijava): Darinka Zupančič, 01 7812 830 in 051 614 270, prehrana(at)oslag.si


 

Osnovno šolo Louisa Adamiča Grosuplje sestavlja šest enot: matična šola, dislocirana enota in štiri podružnice.

  • ME Tovarniška

Naslov: Tovarniška cesta 14, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Andreja Zupančič Kojić, 01 7888 805, andreja.zupancickojic(at))oslag.si

Zbornica: 01 7888 806

Svetovalna služba: Tadeja Podgorelec (6.–9. razred), 01 7888 812, tadeja.podgorelec(at)oslag.si; Andreja Zupančič Kojić (1. a A, 1. b A), 051 376 280, andreja.zupancickojic(at)oslag.si

Knjižnica: Sabina Vidmar, 01 7888 807, sabina.vidmar(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 808

  • DE Adamičeva

Naslov: Adamičeva cesta 29, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Anita Gačnik, 01 7888 816, anita.gacnik(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 816

Svetovalna služba: Antonela Vovk, 01 7888 813, antonela.vovk(at)oslag.si; Andreja Zupančič Kojić (1. a A, 1. b A), 051 376 280, andreja.zupancickojic(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 818

  • PŠ Šmarje – Sap

Naslov: Ljubljanska cesta 49, 1293 Šmarje – Sap

Pedagoški vodja: Aleksander Gube, 01 7812 832, aleksander.gube(at)oslag.si

Zbornica: 01 7812 836

Svetovalna služba: Pavlina Antolič (6.–9. razred), 01 7812 835, pavlina.antolic(at)oslag.si; Nežka Ana Rajh (1.–5. razred), 01 7812 838, nezkaana.rajh(at)oslag.si

Knjižnica: Sarah Dolinšek, 01 7812 838, sarah.dolinsek(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7812 837

  • PŠ Št. Jurij

Naslov: Št. Jurij 14, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Nataša Zidar, 01 7888 825, natasa.zidar(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 825

Svetovalna služba: Meta Kumer, 01 7888 824, meta.kumer(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 822

  • PŠ Žalna

Naslov: Žalna 1, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Stanislava Erjavec, 01 7812 840, stanislava.erjavec(at)oslag.si

Zbornica: 01 7812 840

Svetovalna služba: Janja Pečelin, 01 7812 840, janja.pecelin(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7812 841

  • PŠ Kopanj

Naslov: Velika Račna 43, 1290 Grosuplje

Pedagoški vodja: Lidija Čepe, 01 7888 827 in 08 205 6400, lidija.cepe(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 827 in 08 205 6400

Svetovalna služba: Andreja Zupančič Kojić, 051 376 280, andreja.zupancickojic(at)oslag.si

Kuhinja: 08 2056 401

 


 

Strokovni delavci

Strokovni delavci so učitelji razrednega in predmetnega pouka, učitelji v podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu, učitelji dodatne strokovne pomoči, vzgojitelji, svetovalni delavci, knjižničarji, organizatorji šolske prehrane, računalnikarji – organizatorji informacijskih dejavnosti in laboranti.

Oglejte si aktualni seznam strokovnih delavcev (s kontaktnimi podatki).

 

Tehnični delavci

Čistilke Hišniki Kuharsko osebje Gospodinja
Adamič, Majda
Cvetkovič, Tatjana
Jović, Ljubica
Jurčič, Anita
Kastaneto, Damjana
Krupić, Ramzija
Lužnik, Erika
Markelj, Darinka
Muhič, Merima
Ogrinc Šparovec, Barbara
Prvinšek, Senka
Smrke, Romana
Spasenić, Diana
Svetek, Nada
Zaletel, Alojzija
Lavrin Povše, Gregor
Mrvar, Anton
Skubic, Boštjan
Blatnik, Cvetka
Boldan, Tanja
Bregar, Stanislava
Gašperič, Irena
Indihar, Darja
Kastelic, Nataša
Mehle, Jožica
Omahen, Boštjan
Poljšak, Miha
Steklačič, Jožica
Škrjanec, Marija
Glavič, Mojca

 

 

————————–

***Vsi e-poštni naslovi, objavljeni na spletnih straneh OŠ LA Grosuplje, vsebujejo namesto znaka "@" nadomestni zapis "(at)" zaradi varovanja šolskih e-poštnih naslovov pred neželeno pošto. Prosimo vas, da pri pošiljanju e-pošte zapis "(at)" zamenjate z znakom "@". Hvala za razumevanje.